ART of LIGHT

„ART of LIGHT” do 13 lutego 2022


Zgłoszenia do 13 lutego 2022. Sztuka światła, temat na pozór łatwy ale wierzymy w Waszą kreatywność i czekamy na zdjęcie, które zaskoczą Jurorów i spowodują iż obrady tegoroczne znów się przedłużą do późnych godzin nocnych. Światło to jedna z najważniejszych wartości w fotografii. Światło tworzy klimat obrazu. Dobrze wykorzystane światło maluje niepowtarzalne kadry, wykorzystane w nieumiejętny sposób potrafi ten sam obraz zepsuć. Czekamy na Wasze zdjęcia w tematyce : portretowej, krajobrazowej, konceptualnej, makro, reportażowej, fine-artowej, oraz przyrodniczej.

Nagrody:

Pula nagród to ponad 10 000 zł

Wręczenie nagród nastąpi podczas Gali otwarcia 9 JFF w piątek 25 lutego 2022 roku w Hotelu Fajkier Wellness&SPA w Lgocie Murowanej k/Kroczyc ”Hotel Przyjazny Fotografii”.
Nagrodzonych zostanie sześć miejsc. Będą to miejsca 1,2,3 oraz 1,2,3 wyróżnienia. Nagrodzeni zostaną poinformowani telefonicznie o wyborze do finałowej szóstki, natomiast na miejscu dowiedzą się o swoich miejscach na podium. Nagrody rokrocznie są związane z tematem fotograficznym.

Strona konkursu fotograficznego: https://jurajskifestiwalfotograficzny.pl/konkurs/