Konkurs fotograficzny „INNY WYMIAR

Konkurs fotograficzny „INNY WYMIAR” do 25 kwietnia 2020


Zgłoszenia do 25 kwietnia 2020. MIEJSKI OŚRODEK KULTURY w Głogowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „INNY WYMIAR”.

Obecnie niejako zmuszeni jesteśmy do spędzania większości czasu zamknięci w naszych domach. Celem konkursu jest próba spojrzenia na całą otaczającą nas rzeczywistość nowym, świeżym okiem, być może odkrywając coś, czego na co dzień nie dostrzegaliśmy – w sobie, w najbliższych, w swoim otoczeniu.

Interpretacja tematu zależy tylko od waszej wyobraźni. Mogą to być fotografie dokumentujące sytuację w jakiej się znaleźliśmy, portrety, martwe natury, „reportaże” z jakiegoś wydarzenia, które sami stworzymy lub po prostu z dnia codziennego.

Sposób realizacji oraz technika fotografii jest dowolna. Wykorzystajmy to co mamy „pod ręką”, telefon komórkowy, tablet, kamerkę w laptopie, aparaty – cyfrowe lub klasyczne, drony, a nawet dla wyjątkowych miłośników fotografii zrobione przez siebie camera obscura. Jedynym wymogiem jest jakość zdjęcia – musi się nadawać do wydruku (wielkość minimalna 2500×3500 pixeli) oraz zawierać krótki opis – imię i nazwisko autora oraz tytuł.

Spośród nadesłanych fotografii jury powołane przez organizatora wybierze 5 najlepszych prac. Zwycięskim fotografiom zostaną przyznane nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone w terminie ogłoszonym przez Organizatora po zniesieniu kwarantanny.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.mok.glogow.pl/ck/index.php/imprezy/29-koncerty/inne/688-inny-wymiar-konkurs-fotograficzny