Tradycja w obiektywie

Tradycja w obiektywie do 31 października 2020


Zgłoszenia do 31 października 2020. Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku zachęcamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Tradycja w obiektywie”, który organizowany jest wraz 30. edycją festiwalu „Mikołajki folkowe”. Konkurs skierowany jest do amatorów, do każdego miłośnika i pasjonata fotografii, którego inspiruje folklor i kultura tradycyjna. Mile widziane są zdjęcia w różnych formach – może to być fotoreportaż, fotografia dokumentalna, ale także artystyczna i obyczajowa. Liczymy na kreatywne i ciekawe pomysły oraz na nieszablonową interpretację tematu.

Fotografie oceniać będzie powołane przez Organizatora jury, które zadecyduje o przyznaniu nagród oraz wytypuje prace na wystawę pokonkursową.

Decyzje jury będą ostateczne i prawnie wiążące dla wszystkich uczestników konkursu. Organizator daje dostęp członkom jury do danych Uczestników konkursu i zobowiązuje ich do zachowania poufności pozyskanych danych. Decyzje jury będą ostateczne i wiążące dla wszystkich uczestników konkursu.

Jury przyzna pierwszą, drugą i trzecią nagrodę. Wysokość i nagród uzależniona będzie od środków zgromadzonych przez organizatorów. Decyzje jury są ostateczne.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.mikolajki.folk.pl/?f=2020,inne-konkursy