IWASZKonkurs

IWASZKonkurs! do 31 maja 2022


Zgloszenia do 31 maja 2022. Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku ogłasza IWASZKonkurs! To pierwsza edycja młodzieżowej rywalizacji, w której młodzi kreatywni ludzie w wieku 11-19 lat zmierzą się w interpretacji dowolnego wiersza Jarosława Iwaszkiewicza za pomocą ilustracji, plakatu, fotografii, filmu lub audiobooka!
Do wygrania warsztaty z wybitnymi artystami i zacne bony do salonów Empiku!

Ten konkurs jest skierowany do Ciebie, jeżeli:
– jesteś kreatywny i twórczy;
– kochasz rysować, ilustrować, tworzyć grafikę, robić zdjęcia, nagrywać filmiki lub audiobooki;
– tworzysz samodzielnie lub robicie to wspólnie ze swoją klasą, paczką przyjaciół, ekipą;
– masz 11-19 lat i mieszkasz w woj. mazowieckim.

Uwolnij więc wyobraźnię, wrodzoną kreatywność i twórczą ekspresję! Wszystkie te dzieła wezmą udział we wspólnej rywalizacji, w której jury wyłoni finalistów, a następnie po trzech zwycięzców w każdej z kategorii wiekowych. Zwycięzcy wygrają udział w warsztatach ilustratorskich z Józefem Wilkoniem, warsztatach fotograficznych ze Sławomirem Rumiakiem oraz możliwość nagrania profesjo­nalnego 15-minutowego audiobooka w prawdziwym studiu nagraniowym! Dodatko­wo rozdamy bony do wykorzystania w salonach Empik: 500 zł – dla zdobywców I miejsca, 400 zł – za II miejsce, 300 zł – za III miejsce.
Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i średnich, uczestników zajęć w ramach ognisk i kółek artystycznych, bywalców warsztatów artystycznych w domach kultury, wolnych strzelców nieokiełznanej twórczości!

Strona konkursu fotograficznego: http://stawisko.pl/konkursy/