Gdyński Modernizm w Obiektywie

IX Edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie – do 14 sierpnia 2019


Zgloszenia do 14 sierpnia 2019. Konkurs ma na celu promocję walorów estetyczno-architektonicznych i historycznych miasta Gdyni oraz architektury modernistycznej, w tym Gdyńskiego Szlaku Modernizmu.

W tym roku prace można wysyłać w sześciu kategoriach konkursowych. Po raz pierwszy została wyodrębniona kategoria „Architektura w fotografii analogowej” oraz dla pasjonatów spacerów Modernizm Grabówka i Działek Leśnych.

W kategorii „Modernizm w podróży” można nadsyłać zdjęcia architektury modernistycznej z innych miast Polski i świata, natomiast kategoria „Życie między budynkami” skierowana jest do fanów fotografii ulicznej.

Lista kategorii konkursowych IX edycji konkursu Gdyński Modernizm w Obiektywie:
FŚWA – „Forma i światło w architekturze”
DM – „Detal Modernizmu”
MWP – „Modernizm w podróży”
ŻMB – „Życie między budynkami”
MKR – „Modernizm Grabówka oraz Działek Leśnych”
AFA – „Architektura w fotografii analogowej”

Nagrody:

– I nagroda: 1 000, – PLN (tysiąc złotych)
– II nagroda: Rejs do Szwecji dla 2 osób z kabiną w jednym z promów STENA LINE oraz pamiątki Gdyńskiego Szlaku Modernizmu
– III nagroda: Voucher o wartości 300 zł do restauracji Gdyńskiego Szlaku Modernizmu, oraz pamiątki Gdyńskiego Szlaku Modernizmu.
Ponadto zostaną przyznane nagrody za wyróżnienia – najciekawsze zdjęcia w poszczególnych kategoriach w formie albumów o modernizmie lub fotograficznych oraz Nagroda Publiczności – troje najwyżej ocenionych laureatów w głosowaniu ankietowym publiczności, w czasie trwania wystawy otrzyma voucher o wartości 100 zł do restauracji.

Strona konkursu fotograficznego: http://modernizmgdyni.pl/?p=4981