HulajNogą na Wakacjach!

Konkurs fotograficzny HulajNogą na Wakacjach! – do 30 wrzesnia 2019


Zgloszenia do 30 wrzesnia 2019. Wystartował ogólnopolski konkurs dla aktywnych HulajNogą na Wakacjach. Jeśli masz dość wakacyjnego lenistwa i chcesz wygrać nowoczesną hulajnogę, wyjdź z domu i… pohulaj nogą!

Celem Konkursu jest promowanie aktywnego trybu życia oraz zachęcenie osób w różnym wieku do wyjścia z domu i czynnego spędzania czasu w wakacje.

W Konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, które mieszkają na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku udziału osoby niepełnoletniej, do pracy konkursowej konieczne jest dołączenie wypełnionej i zeskanowanej zgody Rodziców na udział Dziecka w Konkursie.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie oryginalnego zdjęcia, prezentującego hulanie nogą na wakacjach.

Zdjęcie konkursowe należy zapisać w formacie .jpg lub .png i przesłać na e-mail: konkurs@afterweb.pl wraz z danymi autora zawierającymi: imię, nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość), e-mail oraz telefon kontaktowy.

Nagrody:

W ramach Konkursu zostanie wyłonionych trzech laureatów, dla których przewidziano nagrody rzeczowe, których fundatorem jest Organizator:
I miejsce – hulajnoga elektryczna MOTUS SCOOTY 8.5
II miejsce – hulajnoga rekreacyjna FRENZY 205 DUAL BRAKE
III miejsce – hulajnoga elektryczna dziecięca MANTA MES001K

Komisja Konkursowa oceni przesłane prace pod kątem ich oryginalności, nieszablonowego podejścia do tematu i estetyki wykonania.

Dodatkowo pierwszych 1500 Uczestników z Wrocławia i okolicznych miejscowości, dzięki uprzejmości firmy Lime, otrzyma kod zniżkowy na przejazd hulajnogą elektryczną Lime na terenie Wrocławia (kod przysługuje na przejazd do 10 zł dla nowych użytkowników Aplikacji „Lime”).