Konkurs fotograficzny Kujawsko-Pomorskie podoba mi się

Konkurs fotograficzny „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się” – do 15 listopada 2019


Zgłoszenia do 15 listopada 2019. Startujemy z drugą edycją konkursu fotograficznego dla mieszkańców „Kujawsko-Pomorskie: podoba mi się”. Można nadsyłać prace prezentujące efekty projektów zrealizowanych dzięki wsparciu w ramach naszych regionalnych programów operacyjnych. Czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Nadsyłane w konkursie fotografie powinny prezentować zmiany, które nastąpiły w naszym województwie dzięki realizacji projektów współfinansowanych i finansowanych w ramach dwóch regionalnych programów operacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego: na lata 2007-2013 oraz na lata 2014-2020.

Każdy autor może nadesłać do konkursu jedną pracę, a może nią być pojedyncza fotografia lub fotoreportaż liczący od trzech do pięciu zdjęć. Fotografie, wykonane w dowolnej technice, muszą zostać dostarczone w formie elektronicznej (na płycie CD lub DVD). Zdjęcia powinny być w rozdzielczości 300 dpi i wymiarze dłuższego boku nie mniejszym niż 4000 px.

Uczestnik może zgłosić jedną pracę konkursową w wybranej kategorii:

– region przyjazny środowisku i rolnictwo,
– działalność społeczna i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka,
– edukacja, kultura i sport,
– transport i infrastruktura.

Nagrody:

Zwycięzcy otrzymają po 2 tysiące złotych. Nagrody za drugie i trzecie miejsce wyniosą odpowiednio: 1,5 tysiąca złotych i tysiąc złotych. 800 złotych otrzyma autor wyróżnionej pracy.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/34111-pokaz-region-na-zdjeciach-nagrody-czekaja