Konkurs Fotograficzny „Leśne fotografie”

Konkurs Fotograficzny „Leśne fotografie” do 15 stycznia 2020


Zgłoszenia do 15 stycznia 2020. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów organizuje XVIII edycję konkursu „Leśne fotografie”.

Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi. Można zgłosić prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu LEŚNE.

Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2020 roku.

Nagrody:

Zwyczajowo nagrodą główną jest trzydniowy pobyt dla 2 osób na terenie jednego z bieszczadzkich nadleśnictw. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie statuetki z wizerunkiem św. Franciszka – patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów i partnerów konkursu. Prace zakwalifikowane przez jury prezentowane będą na wystawie w saloniku artystycznym Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej od połowy lutego do początku kwietnia 2020 r. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Strona konkursu fotograficznego: http://www.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/zaproszenie-do-udzialu-w-xix-edycji-konkursu-lesne-fotografie-#.Xdj7L9XdhaR