Konkurs fotograficzny „Odlotowy czas” – do 14 grudnia 2018


Zgłoszenia do 14 grudnia 2018. Listopad to miesiąc, który wielu z Was pewnie chciałoby wyciąć z kalendarza, zaszyć się gdzieś na ten czas w lesie lub w innym zamkniętym miejscu i wyjść z niego dopiero na Mikołajki, albo co poniektórzy dopiero na gwiazdkę. Choć w tym roku pogoda nas rozpieszcza, to jednak słońca nie jest za wiele i szara aura nas nie omija.
Większość z nas zmęczona końcem roku ma mało optymistyczne myśli i nie jest skłonna do jakichkolwiek działań. Tak, koniec roku może oddziaływać na nas niezbyt zachęcająco.

Jak nie popaść w melancholijny nastrój?

Weź udział w naszym konkursie i daj się ponieść swojej wyobraźni!
Już sama nazwa powinna podziałać na was elektryzująco i optymistycznie- „Odlotowy czas”. Zorganizowaliśmy go wspólnie ze sklepem z zegarkami e-zegarek.pl. Choć są to z pozoru dwie różne branże, to jesteśmy ze sobą mocno powiązani.
Sklepy prowadzone są przez dwoje bliskich sobie osób, a także dzięki długoletniemu istnieniu na rynku mają już wspólnych Klientów, których codziennie zarażają swoimi pasjami. Konkurs kierujemy nie tylko do miłośników fotografii, ale również wielbicieli czasomierzy, bowiem do wygrania spośród wielu nagród będzie wyjątkowy szwajcarski zegarek. Osoby biorące udział w konkursie mają za zadanie, tak jak w naszych poprzednich konkursach, zrobienie zdjęcia będącego dowolną interpretacją tematu oraz przesłanie go na skrzynkę konkursową: konkurs@e-oko.pl.

Skąd pomysł na tytuł konkursu i jak go interpretować?

Czas od zawsze jest związany z fotografią. Fotografią chcemy uchwycić chwile, zatrzymać czas. Pobudza nas do tego nie tylko pasja, ale również świadomość szybko zmieniającego się świata. Zdjęcia zawsze przywołują miejsca, ludzi i wspomnienia, o których nie chcemy zapomnieć. Czas, również ten odlotowy, nawiązuje tutaj do zegarków, które mają w tym konkursie swoje miejsce. Inspiracją do tego co chcecie umieścić na zdjęciu konkursowym może być wszystko. Zdjęcie z wakacji, fotografia z imprezy, narodziny dziecka, remont mieszkania…

Niech zachętą do wzięcia udziału będą dla Was wspaniałe nagrody!

Sponsorem głównym trzech pierwszych nagród jest marka Sony. Firma ta, to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm fotograficznych, uznawana za kreatora trendów sprzętu fotograficznego. Pierwsza nagroda, wspaniały aparat Sony A7 II to bezlusterkowiec dla zaawansowanego amatora lub profesjonalisty. Sony RX0-nagroda druga to najmniejszy aparat kompaktowy/kamera, którą można zawsze mieć przy sobie i uchwycić obiekty znajdujące się nawet w szybkim ruchu, natomiast trzecia nagroda, aparat kompaktowy z obiektywem o dużym zakresie zooma to idealne wyposażenie fotoamatora w podróży. Sponsorem nagrody specjalnej jest firma Poljot Euro, reprezentująca szwajcarską markę zegarków Aviator Swiss Made. To marka której nie tylko logo sugeruje związek z aviacją, ale również design i historia. Do wygrania będzie lotniczy zegarek Aviator Aircobra wraz z kurtką typu Flyers. Kurtka ma na plecach logo Aviator oraz będzie mieć indywidualnie zaprojektowaną naszywkę przez zwycięzcę.

Wartość nagród to 16 000 złotych polskich.

Strona konkursu fotograficznego: https://e-oko.pl/blog/post/32-konkurs-fotograficzny-odlotowy-czas.html