Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta 2019

Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta – do 31 grudnia 2019


Zgłoszenia do 31 grudnia 2019. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Przyroda Ojczysta”. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób zamieszkałych na terenie Polski, bez względu na wiek zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Zgłoszenie prac następuje poprzez wzięcie udziału w comiesięcznym głosowaniu na Zdjęcie Miesiąca.

Konkurs Przyroda Ojczysta 2019 przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2019, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia, logując się na stronie spolecznosc.ekologia.pl/. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami Jury jest wybierane Zdjęcie Miesiąca. Druga część konkursu będzie mieć miejsce w styczniu 2020, kiedy to wszyscy zwycięzcy Zdjęć Miesiąca z całego roku staną w pojedynku o tytuł laureata konkursu Przyroda Ojczysta 2019.
Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2020 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2019. Nagrodzone zdjęcia otrzymają nagrody ufundowane przez oficjalnych sponsorów konkursu – firmę SR Tech oraz Brevka Art.

Strona konkursu fotograficznego: https://spolecznosc.ekologia.pl/przyroda-ojczysta