Konkurs fotograficzny „Pszczoła i jej otoczenie”

Konkurs fotograficzny „Pszczoła i jej otoczenie” do 24 czerwca 2023


Zgłoszenia do 24 czerwca 2023. Hasłem konkursu jak zwykle jest: „Pszczoła i jej otoczenie”. Zapraszamy do udziału w nim profesjonalistów i amatorów, dzieci i dorosłych, którzy swoje twórcze natchnienie odnajdą na łonie natury. Podglądajcie pszczoły na kwiatach, odwiedzajcie pasieki, obserwujcie pszczelarzy przy pracy.

Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do 5-ciu fotografii. Minimalny format prac 30×40 cm, technika dowolna. Każda fotografia powinna zawierać umieszczony na odwrocie czytelny opis zawierający: imię i nazwisko autora, adres, telefon kontaktowy i tytuł pracy. Mile widziany będzie dodatkowy opis: miejsce wykonania zdjęcia, nazwa fotografowanego obiektu lub inne istotne informacje, na przykład nazwę kwiatów, na których przysiadły pszczoły w trakcie robienia zdjęcia przez fotografa.

Fotografie wraz ze spisem prac należy przesłać w dobrze zabezpieczonych, sztywnych opakowaniach z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY” na adres: Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik, 33-331 Stróże 235.

Nagrody:

• I nagroda: 2.500 zł
• II nagroda: 1.500 zł
• III nagroda: 1.000 zł

Strona konkursu fotograficznego: https://bartnik.pl/konkurs-fotograficzny-6/