LensCulture Art Photography Awards

LensCulture Art Photography Awards do 13 grudnia 2023


Zgloszenia do 13 grudnia 2023. W konkursie LensCulture Art Photography Awards 2024 kontynuujemy tradycję poszukiwania fotografów-wizjonerów z całego świata. Zapraszamy wszystkich fotografów do odkrywania i zaprezentowania tego, czego nie widać, nie słychać i co nie zostało wypowiedziane za pomocą ich obiektywu.

W tym konkursie nie obowiązują żadne ograniczenia. Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń każdego typu, od prac koncepcyjnych i wydruków przeznaczonych do powieszenia na ścianach galerii, po obrazy wykonane za pośrednictwem procesów alternatywnych i zupełnie nowe formy oraz formaty, które wybrzmiewają w cyfrowej erze. To, co na prawdę ma znaczenie, to unikalna i kreatywna wizja oraz umiejętności jej przekazania w postaci zachwycających, oryginalnych prac.

Zapoznaj się z informacjami na temat naszego doświadczonego jury z całego świata i nagród w konkursie. Prace laureatów zostaną zaprezentowane podczas wystawy w Londynie w trakcie Photo New York. Mogą oni liczyć na szerokie zainteresowanie ze strony mediów i projekcje podczas międzynarodowych festiwali fotograficznych, nagrody pieniężne i inne korzyści.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.lensculture.com/pl/photo-competitions/art-photography-awards/2024