Leśne fotografie

„Leśne fotografie” do 17 stycznia 2022


Zgłoszenia do 17 stycznia 2022 .Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie we współpracy z Telewizją Polską Oddział Rzeszów i redakcją portalu TerazKrosno.pl organizuje XXI edycję konkursu „Leśne fotografie”.

Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi. Można zgłosić prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu LEŚNE.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 3000 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla 2 osób na terenie jednego z bieszczadzkich nadleśnictw. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie statuetki z wizerunkiem św. Franciszka – patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów i partnerów konkursu.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/-lesne-fotografie-zaproszenie-do-udzialu-w-konkursie