Liga Foto-Kuriera

Liga Foto-Kuriera do 5 listopada 2021


Zgłoszenia do 5 listopada 2021. Liga Foto-Kuriera to konkurs fotograficzny z cennymi nagrodami do wygrania. Konkurs podzielony jest na dziewięć etapów, w każdym etapie przyznawane są punkty oraz nagrody comiesięczne, wśród których są kupony rabatowe na oprogramowanie edycyjne, torba fotograficzna Manfrotto Advanced2 M a także kamera sportowa. Osoby, które zbiorą najwięcej punktów we wszystkich etapach wygrywają poszczególne nagrody główne: Nikon Z 50 + 16-50, statyw Manfrotto z głowicą, tablet Wacom Intuos Pro S, statyw Sirui W-2004 z głowicą.

W ciągu roku organizowanych jest 9 etapów konkursu o różnej zadanej tematyce.

Liczba nadsyłanych fotografii jest nieograniczona, ale wśród 30 zdjęć publikowanych w danym wydaniu Foto-Kuriera jury zakwalifikuje maksymalnie 2 prace jednego autora. Tak więc w ciągu roku można mieć maksymalnie 18 publikacji na łamach czasopisma Foto-Kurier.

Użytkownicy najwyżej przez redakcję ocenionych 30 prac zdobywają punkty w każdej z 9 edycji które są sumowane.

Nagrodą główną w Lidze Foto-Kuriera 2021 jest aparat bezlusterkowy Nikon Z 50 wraz z obiektywem 16-50 mm VR. Nikon Z 50 został wybranym przez organizację EISA najlepszym aparatem sezonu 2020-2021 pod względem jakości do ceny.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.foto-kurier.pl/aktualnosci/konkursy/pokaz-8591-konkurs-fotograficzny-liga-foto-kuriera-2021-cenne-nagrody.html#czytaj