Lubelskie. Smakuj życie!

„Lubelskie. Smakuj życie!” do 30 września 2023


Zgłoszenia do 30 września 2023. Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”.

W tym roku konkurs będzie odbywał się w trzech kategoriach: fotografia artystyczna, przyroda i wydarzenie. Każdy z uczestników może nadesłać łącznie maksymalnie 6 zdjęć.

Czekamy na zdjęcia pokazujące nasz region okiem i obiektywem ludzi wrażliwych na piękno i wyjątkowe walory natury, jak również bogactwo miejsc, obiektów, wydarzeń i ludzi. Liczymy zarówno na zdjęcia będące efektem fotograficznych plenerów, jak i atrakcyjne kadry uchwycone podczas turystycznych wędrówek po regionie. Ponadto przedstawiające obraz wydarzeń, w których człowiek odgrywa główną rolę. Mogą to być dynamiczne i niepowtarzalne ujęcia np. z rowerowego szlaku, kajakowego spływu Wieprzem czy Bugiem, nocnego zwiedzania nałęczowskich wąwozów, a także innych niesamowitych podróży, których uczestnikami byli autorzy fotografii. Zdjęcia wykonane w Lubelskiem ukazujące miejsca atrakcyjne dla turystów zwiedzających i odkrywających smaki naszego regionu, zgodnie z hasłem promocyjnym „Lubelskie. Smakuj życie!”.

Nagrody:

za I miejsce o wartości 2000 zł, za II miejsce o wartości 1500 zł i za III miejsce o wartości 1000 zł. Laureaci oraz autorzy wyróżnionych przez Komisję konkursową zdjęć otrzymują także zestawy promocyjne Województwa Lubelskiego.

Strona konkursu fotograficznego: https://promocja.lubelskie.pl/aktualnosci/xii-ogolnopolski-konkurs-fotograficzny/