Nature photography Contest

Nature photography Contest do 22 listopada 2023


Zgłoszenia do 22 listopada 2023. Czy chcesz podzielić się ze światem cudami naszej planety i przyczynić się do jej ochrony? W takim razie nie przegap okazji, aby wziąć udział w The Nature Photography Contest, międzynarodowym konkursie fotograficznym dla profesjonalistów i amatorów.

The Nature Photography Contest obejmuje 10 kategorii, w których można zgłaszać swoje zdjęcia naturalnych krajobrazów, dzikiej przyrody, makrofotografii i innych. Możesz wygrać nagrody pieniężne i międzynarodowe uznanie. Zwycięzca najlepszej fotografii roku otrzyma 1000 euro, zwycięzca każdej kategorii otrzyma 100 euro, a najlepszy fotograf roku otrzyma trofeum. Dodatkowo, za każdego uczestnika konkursu zostanie posadzone drzewo w kraju wybranym przez zwycięzcę.

W skład jury wchodzi czterech uznanych fotografów przyrody: Luke Stackpoole, Cynthia Bandurek, Alex Strohl i Mario Cea. Będą oni odpowiedzialni za ocenę jakości technicznej, artystycznej i emocjonalnej zdjęć.

Fotografia przyrodnicza to świetny sposób na podniesienie świadomości, jak ważna jest ochrona naszej planety. Ten międzynarodowy konkurs fotograficzny jest szansą dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania, aby pokazać swoje prace i zainspirować innych do podjęcia działań na rzecz naszej planety. Nieważne, czy pasjonują Cię krajobrazy, dzika przyroda czy makrofotografia. Nasz konkurs fotograficzny to Twój sposób na zdobycie uznania i dołączenie do społeczności miłośników przyrody. Dołącz więc już dziś, pokaż nam swoje oszałamiające zdjęcia, zostań Fotografem Przyrody Roku 2023, a także pomóż nam dbać o przyrodę.

Nagrody:

1000€ Fotografia Roku
100€ zwycięzca kategorii
Trofeum dla Fotografa Roku
wyróżnienia honorowe

Strona konkursu fotograficznego: https://thenaturephotocontest.com