PROJEKT RAZEM

PROJEKT RAZEM do 31 maja 2020


Zgłoszenia do 31 maja 2020. Czas walki ze światową pandemią spowodowaną koronawirusem COVID-19 jest trudny dla nas wszystkich. My, fotografowie, również odczuliśmy skutki, niejednokrotnie tracąc z dnia na dzień zlecenia planowane od miesięcy.

Jednak jesteśmy w stanie zrobić dużo dla świata, pokazując jak on wyglądał w tych trudnych chwilach.

Razem 2020 to wezwanie dla wszystkich fotografów! Wszystkich osób, którym udało się uwiecznić na zdjęciach jak wygląda Polska rzeczywistość w czasie światowej pandemii COVID-19. Wyślij nam swoje prace obrazujące jak w tych trudnych czasach wygląda: życie na ulicach, sport w czasach pandemii i możliwość jego uprawiania, jak wygląda życie kulturalne, życie w domach, czy codzienne życie zawodowe.

Finalnie, jury wybierze najlepsze fotografie, które zostaną umieszczone w Albumie książkowym upamiętniającym aktualne wydarzenia. Całkowity dochód ze sprzedaży Albumu Razem 2020 zostanie przeznaczony na wsparcie artystów.

Twórcą Razem 2020 jest Stowarzyszenie Scena Babel.

Nagrody:

Wybrane zdjęcie zostaną wydrukowane w okolicznościowym Albumie Razem 2020. Całkowity dochód z jego sprzedaży przeznaczymy na wsparcie artystów.

Strona konkursu fotograficznego: https://www.razem2020.pl/