ShowOFF

ShowOFF do 10 stycznia 2021


Zgłoszenia do 10 stycznia 2021. Jesteś początkującą fotografką/fotografem i chcesz uczyć się od najlepszych? Sekcja ShowOFF już po raz 13. startuje z konkursem dla wschodzących twórców wizualnych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową! Dołącz do grona cenionych artystów takich jak Diana Lelonek, Lena Dobrowolska, Michał Łuczak, Łukasz Rusznica, czy Zosia Promińska.

W ramach otwartego konkursu każdy artysta może zgłosić do 2 projektów, które nigdy wcześniej nie były prezentowane w formie indywidualnych lub zbiorowych wystaw w wiodących galeriach czy instytucjach kulturalnych. Spośród wszystkich zgłoszeń, jury w składzie: Silvia Pogoda, Bartosz Flak i Tomasz Lazar wybierze 5 laureatów. W nadchodzącej edycji nastąpi jednak zmiana formatu. Zamiast zbiorowej ekspozycji, która odbywała się przez ostatnie 7 lat, każdy z pięciu zwycięskich projektów zaprezentowany zostanie w formie indywidualnej wystawy.

Dlaczego warto?

→ zyskasz szansę na zaprezentowanie swojej twórczości cenionym ekspertom z dziedziny fotografii i sztuk wizualnych

→ będziesz pracować nad indywidualną wystawą z wybranym kuratorem, którą pokażemy na przełomie maja/czerwca 2021 roku

→ otrzymasz budżet na produkcję swoich prac (1600 zł) oraz wsparcie promocyjne – Twój projekt pokażemy w ogólnopolskich i lokalnych mediach

→ dołączysz do grona artystów Miesiąca Fotografii w Krakowie – jednego z najważniejszych festiwali fotograficznych w Europie, który co roku odwiedzają dziesiątki tysięcy osób z Polski i zza granicy!

Strona konkursu fotograficznego: https://photomonth.com/pl/showoff-pl/zglos-sie/