Wystaw się w Krośnie!

„Wystaw się w Krośnie!” do 13 sierpnia 2020


Zgłoszenia do 13 sierpnia 2020. W dniach 11-12 września 2020 roku, w Krośnie na Podkarpaciu, odbędzie się 13. odsłona Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. A wraz nią organizowana jest kolejna edycja grantowego konkursu fotograficznego „Wystaw się w Krośnie!”.

Chcesz wziąć udział w jednej z największych imprez kulturalnych w Polsce, poświęconych sztuce niezależnej? Zyskać wsparcie finansowe dla swojego projektu artystycznego oraz zaprezentować go przed szeroką widownią? Masz pomysł na ciekawą wystawę, korespondującą z myślą naszego tegorocznego patrona? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pasjonujących się tworzeniem fotografii – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Tematyka nadesłanych prac powinna w pośredni lub bezpośredni sposób nawiązywać do myśli przewodniej 13. edycji Festiwalu: „Skok w rzeczywistość”.

Nagrody:

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione 3 zwycięskie projekty, które otrzymają granty w wysokości 1500 zł i zostaną zaprezentowane w przestrzeni miejskiej 12 września 2020 roku, podczas 13. edycji Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Co więcej, prace będą dostępne dla zwiedzających przez około miesiąc. Autorzy zwycięskich projektów mogą również liczyć na nocleg i wyżywienie w trakcie Festiwalu.

Strona konkursu fotograficznego: http://nocneteatralia.pl/