Wystaw się w Krośnie

Wystaw się w Krośnie! do 15 lipca 2022


Zgłoszenia do 15 lipca 2022. NOCNE TEATRALIA STRACHY OGŁASZAJĄ GRANTOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY!
W dniach 8-10 września 2022 roku, w Krośnie na Podkarpaciu, odbędzie się 15. odsłona Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. A wraz nią organizowana jest kolejna edycja grantowego konkursu fotograficznego „Wystaw się w Krośnie!”.

Chcesz wziąć udział w jednej z największych imprez kulturalnych w Polsce, poświęconych sztuce niezależnej? Zyskać wsparcie finansowe dla swojego projektu artystycznego oraz zaprezentować go przed szeroką widownią? Masz pomysł na ciekawą wystawę, korespondującą z myślą naszego tegorocznego patrona?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób pasjonujących się tworzeniem fotografii – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Tematyka nadsyłanych prac powinna w pośredni lub bezpośredni sposób nawiązywać do myśli przewodniej 15. edycji Festiwalu: „Sztuka myśli”.

Nagrody:

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione 3 zwycięskie projekty, które otrzymają granty w wysokości 2000 zł i zostaną zaprezentowane w przestrzeni miejskiej podczas 15. edycji Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy.

Strona konkursu fotograficznego: https://fb.me/e/1fmP2q1zh