Konkurs fotograficzny Życie jest piękne

Konkurs fotograficzny Życie jest piękne do 14 października 2020


Zgłoszenia do 14 października 2020. Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Życie jest piękne jest organizowany przez Kieleckie Centrum Kultury. Nad naszym wydarzeniem patronat artystyczny sprawuje Związek Polskich Artystów Fotografików.

Konkurs ma otwartą formułę, udział w nim mogą brać wszyscy: zawodowcy, amatorzy, pełnoletni i niepełnoletni za zgodą opiekunów.

Ideą konkursu jest stworzenie unikatowego zbioru prac fotograficznych oraz kolekcjonerskiego kalendarza, składającego się z 12 nagrodzonych zdjęć.

Drodzy uczestnicy, chwyćcie aparaty w ręce, rozejrzyjcie się wokół i zatrzymajcie to, co Waszym zdaniem najpiękniejsze!

Nagrody:

W kadrze można zatrzymać ulotne chwile szczęścia, warte zapamiętania momenty, magię uczuć czy majestat przyrody. Wszystko zaczarowane w artystycznym bezruchu żyje wiecznie.

Prace wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem można wysyłać poprzez ogólnodostępne transfery, jak Wetransfer z powiadomieniem na maila: zjp@kck.com.pl lub pocztą tradycyjną (zdjęcia na płytach CD lub pendrive) na adres Kieleckiego Centrum Kultury: Plac Moniuszki 2B 25-334 Kielce z dopiskiem Konkurs Fotograficzny ,,Życie jest Piękne”. Każdy uczestnik może wysłać w zgłoszeniu od 1 do 8 zdjęć w kadrze prostokąt pionowy.

Strona konkursu fotograficznego: http://zjp.kck.com.pl/