OKO w OKO

Konkurs fotograficzny „OKO w OKO” – do 30 czerwca 2019


Zgloszenia do 30 czerwca 2019. Pragniemy serdecznie poinformować,że już po raz czwarty zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny. Tym razem temat konkursu to „OKO W OKO” interpretacja oczywiście jest dowolna. Konkurs ten jest skierowany do miłośników fotografii, niezależnie od poziomu zaawansowania. Konkurs ten powstał we współpracy ze sklepem z zegarkami e-zegarek.pl i tym samym jest to nasz drugi wspólny konkurs. Wartość nagród to 6 000 złotych polskich.

Temat konkursu „OKO w OKO” daje niezwykle szerokie pole do działania, liczymy jak zawsze na Waszą kreatywność i pomysłowość. Pamiętajcie, że nie jest ważny sprzęt, którym fotografujecie. Najlepszy aparat to ten, który masz w tej potrzebnej chwili pod ręką.
Życzymy Wam mnóstwa niebanalnych pomysłów na zdjęcia, dobrych wyborów ujęć, które już macie w swoim posiadaniu, a przede wszystkich radości w duszy i frajdy z udziału w naszym przedsięwzięciu.

Sponsorami są:

1) Sponsor Główny – Fujifilm Polska – nagrody za miejsca I – III oraz wyróżnienia
2) Sponsor nagrody specjalnej – Sklep z zegarkami E-zegarek.pl

Jury w składzie: Przewodniczący Wiktor Bruchal (Fujifilm Polska), pozostały skład: Cezary Janicki (sklep fotograficzny www.e-oko.pl), Beata Bonikowska (Sklep fotograficzny www.e-oko.pl) przyzna trzy pierwsze następujące nagrody główne oraz trzy wyróżnienia:

1) za I miejsce: Fujifilm X-T100 + 15-45/3.5-5.6 OIS PZ Dark Silver o wartości 2466 zł
2) za II miejsce: Fujifilm Instax Mini 90 PRO + futerał +wkłady o wartości 778 zł
3) za III miejsce: Fujifilm Instax Mini 70 + 4x wkłady o wartości 719 zł

Wyróżnienia:

1) wyróżnienie Fujifilm Instax Mini 70 + wkłady o wartości 569 zł
2) wyróżnienie Fujifilm Instax Mini 9 + futerał + wkłady o wartości 430 zł
3) wyróżnienie Fujifilm Instax Mini 9 + wkłady o wartości 399 zł

Drugie jury w składzie: Anna Wójcik-Janicka (Centrum Sprzedaży Internetowej www.e-zegarek.pl) przyzna nagrodę specjalną: zegarek AVI-8 Flyboy Set AV-4028-0B o wartości 760 zł.

Strona konkursu fotograficznego: https://e-oko.pl/blog/post/45-konkurs-fotograficzny-oko-w-oko.html