Skarby przyrody między Pasewalkiem a Szczecinem

„Skarby przyrody między Pasewalkiem a Szczecinem” do 31 maja 2023


Zgloszenia do 31 maja 2023. Wspólnie z Parkiem Krajobrazowym Am Stettiner Haff oraz stowarzyszeniem Heimat- und Burgverein Löcknitz organizujemy konkurs fotograficzny pt.”Skarby przyrody między Szczecinem i Pasewalkiem”. Konkurs trwa do końca maja i skierowany jest do mieszkańców woj. zachodniopomorskiego i Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Motywy musza pochodzić z regionu i okolic Zalewu Szczecińskiego, Puszcz Szczecińskich, północnej części Doliny Dolnej Odry oraz Wysp Wolin i Uznam.

Pod uwagę będą brane wyłącznie zdjęcia dzikich zwierząt i roślin, naturalnych siedlisk przyrodniczych i krajobrazów z regionu północno-wschodniego Pomorza Zachodniego i północno-zachodniego woj. zachodniopomorskiego. Zdjęcia mogą być wykonane w dowolnym czasie w ciągu ostatnich 10 lat.

Nagrody:

Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody i zostaną zaproszeni do bezpłatnego wystawienia swoich zdjęć na wystawie fotograficznej w zamku Löcknitz w dniach od 24 czerwca do 6 października. Uroczyste wręczenie nagród i wernisaż odbędą się 24 czerwca o godz. 17.00 w galerii zamkowej.

Strona konkursu fotograficznego: https://rewilding-oder-delta.com/pl/aktualnosci/konkurs-fotograficzny/